Haber

Taner Tolga Tarlacı kimdir? Survivor 3T Taner Tolga Tarlacı ne zaman yarışacak?

Survivor 2011’de ‘3T Taner’ olarak tanınan Taner Tolga Taralan, son zamanlarda sosyal medyada sık sık gündem oluyor ve vatandaşların ilgisini çekiyor. Peki Taner Tolga Tarlacı kimdir? Survivor Taner Tolga Tarlacı kaç yaşında, nereli?

TANER TOLGA TARLACI KİMDİR?

Doğum tarihi: 02.Eylül.1984

Taner Tolga Tarlacı Hamburg, Almanya’da doğdu.

Taner Tolga Tarlacı, 2 Eylül 1984’te Almanya’nın Hamburg şehrinde doğdu. Aslen Kayserili olan Taner Tolga Tarlacı, 8 yaşına kadar Almanya’da okudu. Daha sonra ailesiyle birlikte Mersin’e taşındı. 2005 yılında Kıbrıs’a yerleşen Taner Tolga Tarlacı, Girne Amerikan Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun olmuştur.

Taner Tolga Tarlacı, her zaman ünlü isimleri kafes dövüşlerine davet etmesiyle tanınır. Can Yaman ve Arda Turan gibi isimleri kafes dövüşüne davet eden Taner Tolga Tarlacı, 2011 yılında katıldığı Survivor ile tüm prensipleriyle takdir topladı.

Acun Ilıcalı ile para meselesi nedeniyle yargılanan Taner Tolga Tarlacı, Acun Ilıcalı’nın kendisine 100 milyar borcu olduğu tehdidinde bulundu ancak ödemedi. Acun Ilıcalı, Taner Tolga Tarlacı’yı mahkemeye verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu