Ekonomi

Kalkış başvuruları uzatıldı

ANKARA (İGFA) – Yerli ve yabancı girişim ekosisteminden katılımcıları bir araya getirerek girişimcilik ekosistemine katkı sağlamayı ve bu alanda Türkiye’yi girişimci ve yatırımcılar için bir çekim merkezi haline getirmeyi hedefleyen tepe, Ankara ve Bu yıl da İzmir. Ön Kalkış olarak gerçekleştirilecek Ankara ve İzmir etaplarında, teşebbüsler ön değerlendirme sunumlarını katılımcılarla buluşturacak. Final etkinliği Aralık 2023’te İstanbul’da yapılacak.

Take Off Undertaking’in güçlü programında paneller, açılış konuşmaları ve kurumsal sunumlar yer alacak. Potansiyel işbirlikleri için yatırımcılara, kurumlara ve girişimcilere bire bir görüşmeler için bire bir buluşma alanlarının sunulduğu özel girişimcilik atölye çalışmaları ve en iyi katılımcılar için ülkeler arası ağ kurma fırsatları sunacak. Her yıl 100’den fazla ülkeden binlerce başvuru alan, bugüne kadar 600’den fazla girişimci, 400’den fazla mentor ve yatırımcı ve 140 konuşmacıyı ağırlayan Take Off, bölgenin en kapsamlı girişimcilik tepesidir. Bugüne kadar toplam 1700 girişimci-mentor toplantısı yapıldı ve zirvesi 2018’den bu yana 155 bin dolardan fazla ödüllendirildi.

Bölgenin en kapsamlı girişimcilik tepesi Take Off, toplamda 300 bin dolarlık ödülüyle dikkat çekiyor. Zirvenin Ön Kalkış bölümünde yapılacak ön değerlendirme sunumlarında, kategorilerinde birinci olan teşebbüsler toplamda 2 milyon 250 bin TL nakit bazında hak sahibi olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu