Teknoloji

HONOR 70’i En İyi Vlog Telefonu Yapan Ne

Fotoğraf özelliklerinin yanı sıra, görüntü tarafında da birçok yenilik ile birlikte gelen HONOR 70, kullanıcıların gereksinimlerine yönelik Vlog çekimleri için sınırsız özgürlük sunuyor.

Mobil fotoğrafçılık ve Vlog çekimleri artık hayatımızın vazgeçilmez ögeleri ortasına girmiş durumda. Profesyonel bir ekipmana gereksinim duymadan günlük hayatımızın her anında fotoğraflarımızı sevdiklerimiz ile paylaşıyor ve takipçilerimiz için Vlog çekimleri yapıyoruz. Hal bu türlü olunca kullandığımız akıllı telefonun kamera ve görüntü performansının çok uygun olması gerekiyor. Global teknoloji markası HONOR’un geçtiğimiz ay Türkiye’de satışa çıkan akıllı telefonu HONOR 70, Vlog çekimleri için yesyeni özelliklerin kapılarını açıyor.

Vlog çekimleri için tasarlandı

Solo Cut modu ve Multi Görüntü çekimleri üzere özelliklere sahip olan HONOR 70, akıllı telefonlarını Vlog maksatlı kullananlara, görüntü çekerken kendilerini otomatik olarak takip edebilmelerine imkan sağlıyor.

Vlog çekimlerinde tüm sahneyi çekebildiğiniz üzere akıllı portre izleme teknolojisi ile dilerseniz tek bir şahsa odaklanabileceğiniz HONOR 70, birebir vakitte çift kayıt teknolojisini kullanan Solo Cut modu ile farklı senaryolar üretmenizi sağlıyor. Tek bir kişi ve küme manzarasını birebir anda iki farklı görüntü olarak kaydedebilen bu özellik, tek bir dokunuşla kullanıcıların daha yaratıcı kurgular elde etmesine imkan sağlıyor. Ayrıyeten ister dik, ister yatay kayıtlarda, tek bir çekimle tüm toplumsal medya uygulamalarına uygun görüntüler kaydedebiliyorsunuz.

Etkileyici bir üçlü kamera sisteminin yanı sıra şık, şık ve simetrik bir kavisli dizayna sahip olan HONOR 70, yalnızca 7,91 mm kalınlık ile 178 g tartısında ve 6.67 inç OLED 58° Kavisli Ekran ile birlikte geliyor.

Sony IMX800 kamera sensörü ile daha savlı çekimler

Sony’nin IMX800 sensörünü kullanan HONOR 70, gece çekimlerinde, daha fazla ışık alarak daha parlak ve daha detaylı çekimler yapabiliyor. HONOR 70 makro kamerası ile savlı çekimlere imkan sağlarken, 50 MP 122° Ultra Geniş açı kamera ve 2 MP derinlik kamerasıyla da dikkat çekiyor.

Gücünü Snapdragon 778G Plus işlemcisinden alan HONOR 70, yapay zeka ve HONOR’un tescilli görüntüleme çözümü olan HONOR Image Engine tarafından desteklenen, tutarlı yüksek çözünürlüklü görüntüler ve çekimler sunan sektör lideri Hesaplamalı Fotoğrafçılık özelliğini de bünyesinde barındırıyor.

Android 12 tabanlı en yeni HONOR Magic UI 6.1’e ve ultra-büyük 4800 mAh pile sahip olan HONOR 70, özel üretim tek hücreli çift döngülü pil tasarımı ve 66W HONOR SuperCharge teknolojisiyle tam gün kullanım için kesintisiz güç sağlıyor.

HONOR 70 modeli Gece Yarısı Siyahı ve Zümrüt Yeşili renkleriyle Türkiye’de satışta.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu