Teknoloji

Büyük PlayStation Sunumu İçin Yeni İddia!

bir süredir tanıyoruz büyük PlayStation sunumu Geçenlerde tekrar gündeme geldi. Jeff Grubb, Twitter paylaşımıyla beklememiz gereken olası zamanı açıkladı. Detaylar burada.

Oyun sektörünün daha hareketli hale geleceği yaz sezonuna yavaş yavaş yaklaşıyoruz. E3 2023 iptal edilmiş olsa da yayıncılar tarafından bağımsız olarak düzenlenen sunumlar bu yıl geri dönecek. Microsoft geçtiğimiz günlerde 11 Haziran 2023 tarihinde gerçekleştireceği Xbox Games Showcase’i duyurdu. Hal böyle olunca gözler doğrudan rakibi olan Sony’ye çevrildi.

Büyük PlayStation Sunumu Ne Zaman Gerçekleşecek?

Bildiğiniz gibi Japon teknoloji devinin haziran ayında büyük bir PlayStation 5 sunumu yapacağına dair söylentileri uzun süredir duyuyoruz. Şirket şu an resmi bir açıklama yapmadı ancak bölümün değerli isimlerinden Jeff Grubb tarafından yapılan paylaşımla bu konu bir kez daha dile getirildi.

Grubb bir tarih belirtmese de söz konusu etkinliğin Yaz Oyunları Festivali öncesinde gerçekleşeceğini söylüyor. Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz yılın aynı ayında Summer Game Fest yayını öncesinde bir State of Play yayını izlemiştik. Bu yıl da buna benzer bir şey olacak gibi görünüyor.

Bu bilgiler doğruysa Japon teknoloji devinin Spider-Man 2 oyunu ve Naughty Dog stüdyosunun bağımsız çok oyunculu oyunu The Last of Us hakkında merak edilen detayları öğreneceğimizden emin olabiliriz.

Insomniac Games stüdyosunun oyununun bu yıl içinde gerçek anlamda piyasaya çıkacağını biliyoruz ancak Sony henüz resmi bir çıkış tarihi açıklamadı. Geçen ay Venom karakterini seslendiren oyuncu, oyunun bu eylül ayında çıkacağını ve büyük açıklamanın ağustos ayında yapılacağını öne sürdü. Bu yılın Ocak ayında Peter Parker karakteri için seslendirme sanatçısı Yuri Lowenthal da devam filminin hem büyük hem de şaşırtıcı olacağını belirtmişti.

akyaka-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu