Haber

Bağcılar’a özel BAĞ-KART çıktı

Bağcılar Belediyesi, eğitimden alışverişe birçok alanda ilçe sakinlerine ayrıcalıklar sunan BAĞ-KART’ı hizmete açtı. Vatandaşlar bu kart ile anlaşmalı kurumlarda indirim ve fırsatlardan yararlanabilecek.

Sosyal belediyecilik anlayışıyla öncü ve örnek projelere imza atan Bağcılar Belediyesi, ilçe sakinlerinin hayatını kolaylaştıracak BAĞ-KART uygulamasını hayata geçirdi. BAĞ-KART, Bağcılar Belediyesi’nin resmi internet sitesi www.bagcilar.be.tr üzerinden başvuru yapılarak temin edilebilir. Kart sahipleri, spor merkezlerinden, eğitim kurumlarına ve ilçe sınırları içindeki restoranlara kadar birçok noktada fırsatlardan yararlanacak. Ayrıca gönüllü hareketlerine kolayca katılmak isteyenler, gençler kütüphaneye gitmeden kaç koltuk olduğunu görebilecekler.

BAĞ-KART ile hayat çok rahat

Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir, BAĞ-KART’ın kullanıcılara ayrıcalıklar sağladığını belirterek, “BAĞ-KART komşularımıza hayırlı olsun. Uygulamamız ile günlük hayatımızda kolaylık sağlamaktayız. Şimdiden çok ilgi gördü. İlk 3 günde 1200 kişi başvurdu. Önümüzdeki günlerde bu sayının artacağını düşünüyorum. BAĞ-KART ile Bağcılar’da hayat çok rahat.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu