Haber

Adana’da eşini bıçaklayarak öldüren zanlının yargılanmasına devam edildi.

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde eşini bıçaklayarak öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan sanık, “karısını kasten öldürmek” suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasıyla yargılanmaya devam edildi.

Adana 12. Ağır Ceza Mahkemesi’ndeki duruşmaya, eşi TD’yi (38) 22 Eylül 2021’de öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan sanık BD, tanık CB ve parti avukatları katıldı.

Sanık BD ile 13 yıl iş yerinde birebir çalıştıklarını belirten CB, “Olaydan 3 gün önce sanık BD beni arayarak eşinin kendisini aldattığını söyledi. Daha sonra bana ekran görüntüsü gönderdi. başka bir kişinin eşinin sosyal medya hesabına attığı mesajın lirasını istedi. BD tarafından telefonuma gelen bu yazışmayı 2 gün sonra sildim. bu yazışmaların telefonumda tespit edilmesini kabul ettim. olay.” sözünü kullandı.

Sanık BD de CB’nin “Tahliyemi ve beraatimi istiyorum” ifadeleri hakkında gerekli soruşturmanın yapılmasını talep etti. söz konusu.

Mahkeme, BD ile tanık CB’nin kullandığı telefon hatları arasında olay öncesi bağlantı olup olmadığının tespiti için ilgili birimlere arama emri yazılmasına karar verdi.

Seyhan merkeze bağlı Yeşilevler Mahallesi’nde 22 Eylül 2021’de tartıştığı karısı TD’yi bıçakladıktan sonra gittiği ablası NK’nin evinde yakalanan BD hakkında dava açıldı. “karısını kasten öldürme” suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis istemiyle.

haberizmit.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu