Yaşam

The Last of Us Dizisi 4 Sezondan Oluşabilir

Deadline tarafından dizi sorumluları Craig Mazin ve Neil Druckmann ile yapılan yeni röportaj, The Last of Us dizisinin geleceği ile ilgili ilginç bilgileri ortaya çıkarttı. The Last of Us dizisi 4 sezondan oluşabilir. Elbette bunun için izleyicilerin ilgisi de büyük önem arz ediyor.


İlginizi Çekebilir: The Last of Us Part 2 Remastered’ın PC Versiyonu Tamamlanmış


İkinci sezonunun çekimlerine geçtiğimiz aylarda başlanmış olan The Last of Us dizisi hakkında yeni açıklamalar gelmeye devam ediyor. Şimdilik net bir yayın tarihi verilemiyor olsa da, 2025 yılının ilk yarısında yayınlanması bekleniyor.

The Last of Us Dizisi 4 Sezondan Oluşabilir Mi?

Yakın bir zaman önce Deadline tarafından dizi sorumluları Craig Mazin ve Neil Druckmann ile yapılan röportaj sırasında, daha önceden iddia edildiği üzere, ikinci sezonun toplamda yedi bölümden oluşacağı resmiyet kazandı. Ne var ki üçüncü sezon, önemli ölçüde daha büyük olacakmış. Mazin, ikinci oyun ile ilgili elde ettikleri hikaye materyalinin ilk oyuna göre çok daha fazla olduğunu söylüyor. Bu bağlamda işe, hikayeyi sezonlar boyunca nasıl anlatacaklarını çözmekle başlamışlar. Sonrasında ise doğal kırılma noktaları aradıklarını söyleyen Mazin, nasyonal kırılma noktasının ise ikinci sezondaki yedi bölümün akabinde gelmiş gibi hissettireceğini de sözlerine ekliyor.

Röportaj sırasında, hikayenin üçüncü sezonda tamamlanamayabilirmiş. Çünkü acele edilmediği ve ilk sezonda olduğu gibi ilginç geçişler yapılacakmış. Bu durum göz önünde bulundurulduğunda, olası bir dördüncü sezonun da gelebileceği söyleniyor. Elbette bu noktada, izleyicilerin yaklaşımı da büyük bir önem arz ediyor. Ancak ilk sezonun gördüğü ilgi ve elde edilen başarının, yeni sezon(lar) ile devam edeceği tahmin ediliyor. Yani dördüncü sezona büyük ölçüde kesin gözüyle bakabiliriz gibi. Gelişmeleri takipte olacağız.

habergeyve.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu