Teknoloji

Soulslike oyunu Lies of P ertelendi: yeni çıkış tarihi açıklandı

 
Neowiz tarafından yayınlanan ve Round8 Studio tarafından geliştirilen ruh benzeri aksiyon rol yapma oyunu Lies of P ertelendi. Oyun şimdi 19 Eylül’de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için Steam üzerinden çıkacak. Ayrıca Xbox Game Pass hizmeti üzerinden de satışa sunulacak.
 
Oyunun demosu şu anda yayınlandı
 
 
 
Karanlık bir atmosfer ve ruhları andıran bir yapıyla karşımıza çıkmaya hazırlanan Lies of P için şu an için demo versiyonu yayınlandı. Tüm platformlarda geçerli olan bu demo versiyonu sayesinde oyunun bir kısmını deneyebilir ve nasıl bir yapılanmaya sahip olduğunu görebilirsiniz. Bir süredir geliştirilmekte olan dikkat çekici yapımların arasında yer alan P yönetmeni Jiwon Choi’nin yalanları gecikmeyle ilgili şunları söyledi:
 
“Lies of P’nin 19 Eylül’de konsol ve PC için çıkacağını ve demosunu tüm platformlarda oynayabileceğinizi duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Bu tecrübemizle birlikte soulslike türünü ve Pinokyo temasını sizlere aktarıyoruz. Aynı zamanda kendi yaratıcı bakış açımızı da yansıtıyoruz. Oyunumuzu oynarken görüşürüz. Sabırsızlıkla bekliyoruz.”
 
Oyun şu anda ön siparişler için mevcut. Steam, Xbox ve Playstation mağazasında 899 TL’ye satışta. Ayrıca Xbox Store’daki Deluxe versiyonu 817 TL.
 
Lies of P çıkış tarihi fragmanı
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu