Teknoloji

Resident Evil 9 Play-Asia Listelemesinde Ortaya Çıktı

Resident Evil 9 Play-Asia tarafından sızdırıldı. Sitede ayrıca eski Resident Evil oyunlarının PlayStation 5 versiyonlarına da yer verilmiş. Detaylar haberimizde sizi bekliyor.


İlginizi Çekebilir: Resident Evil CODE: Veronica X Remake Geliştirilmesi Aktif Devam Ediyormuş


Resident Evil serisinin sıradaki ana oyunu Resident Evil 9 olacak. Capcom resmi olarak henüz adından bahsetmemiş olsa da, yaşanan sızıntılar ve ortaya atılan iddialar neticesinde 2025 yılının ilk veya son çeyreğinde veya 2026 yılının ilk çeyreğinde çıkması bekleniyor. Yakın bir zaman önce ise ünlü Asyalı perakendeci Play Asia, Resident Evil 9: Revenant Shadows dahil dört Resident Evil oyununu listelemesine dahil etti.

Resident Evil 9 Play-Asia Sitesinde PlayStation 5 Versiyonu ile Ortaya Çıktı

Herhangi bir çıkış tarihinin belirtilmediği oyunun açıklama kısmında konuya dair bir detay verilmemiş olsa da, “Resident Evil 9: Revenant Shadows Capcom’un ikonik hayatta kalma-korku serisinin en son oyunudur. Bu oyun, ürkütücü mirası yeni hikaye, yeni karakterler ve tanıdık yüzlerin geri dönüşü ile devam ettiriyor. Yeni tehditler ve gizler ile dolu genişleyen ve ürkütücü bir dünyada geçen Revenant Shadows, hayranların sevdiği yoğun aksiyonu, girift bulmacalar ve atmosferik korkuyu bir araya getiriyor.” söylemlerine yer verilmiş.

Play Asia ayrıca orijinal Resident Evil 0, Resident Evil CODE: Veronica X ve Resident Evil 5 oyunlarının PlayStation 5 versiyonlarına da yer vermiş. Bu sayfalar her an yayından kaldırılabilir. Ancak görünüşe göre Capcom, eski Resident Evil oyunlarını güncel sistemlere taşımaya devam edecekmiş gibi görünüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu