Teknoloji

Kullanıcılar fizy dinlerken sosyalleşecek!

Türkiye’nin popüler dijital müzik platformu fizy, müzik tutkunlarının tercihi olmaya devam ediyor. fizy, uygulama üzerinde yaptığı yenilikleri kullanıcılarına duyurdu. Bu kapsamda ana sayfa yenilendi, kullanıcıların dinleme geçmişine göre yeni listeler eklendi ve renkler güncellendi. ‘Size Özel’ sekmesi ile uygulamayı daha özgür ve keyifli kullanabilirsiniz.

MODUNA GÖRE FIZY

fizy kullanıcıları artık telefonlarından farklı cihazlara bağlanarak diledikleri yerde müzik dinleyebilecek. Ayrıca müzik sözlerini Instagram’ın ‘Hikaye’ bölümünden de paylaşabilecek.

Moodmeter özelliği sayesinde kullanıcılar, ruh hallerine göre milyonlarca müzik veya podcast’i fotoğraf çekerek kolaylıkla dinleyebilecek.

HER PODCAST’A ÖZEL RENK SEÇENEĞİ

Fizy ile sadece müzikseverler değil, podcast dinleyicileri de pek çok yeniliğe sahip olacak. Kullanıcıların en sevdikleri podcast’leri hızlı bir şekilde dinleyebilmeleri için her podcast’e özel renkli ekranlar ve ‘Son Bölüm’ butonları eklendi. Ayrıca podcast kütüphanesi de güncellendi ve listeye yeni podcast kanalları eklendi.

DİNLE VE sosyalleş

Kullanıcılar artık kendi çalma listelerini oluşturabilecek ve favori listelerini profillerinde paylaşabilecek. Bu sayede seçilen listeler herkes tarafından dinlenecek ve diğer kullanıcılarla sosyalleşme fırsatı sağlanacaktır.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu