Haber

İzmir’deki Büyük Yangında Söndürme Çalışmaları Sürüyor… Afad: “Yaralı ve Can Kaybına İlişkin Bilgi Yok”

KERİM UĞUR

izmir Narlıdere ilçesinde bir sitede çıkan yangında söndürme çalışmaları sürüyor. AFAD, “Şu an için yaralı veya can kaybıyla ilgili bir bilgi yok. Olaydan etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz. Gelişmeleri takip ediyoruz.”

Narlıdere Yenikale Mahallesi’ndeki 4 bloklu ve 8 katlı binaların bulunduğu şantiyede çıkan yangın paniğe neden oldu. Yangının ardından olay yerine gelen itfaiye ekipleri söndürme çalışmalarını sürdürüyor.

AFAD, “İzmir ilimiz Narlıdere ilçesinde bir sitede devam eden yangına itfaiye, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı, Orman Genel Müdürlüğü ve Emniyet Genel Müdürlüğü ekiplerince müdahale ediliyor. vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Gelişmeleri takip ediyoruz” dedi.

Öte yandan site sakinlerinden ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, sosyal medya hesabından geçmiş olsun mesajı yayınladı. Tatlıses şu sözleri paylaştı:

“Folkart’ta oturan tüm komşularıma geçmiş olsun. 2 gün önce İzmir’e geliyordum çünkü uçaklarda yer olmadığı için gelemedim. Herkese geçmiş olsun. Bir kayıp olmasın inşallah. mal gelsin.”

Kaynak: ANKA / Yerel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu