Teknoloji

Galaxy S23 Ultra ile çekilen kare, S22 Ultra ve Pixel 7 Pro’yu utandıracak kadar iyi görünüyor

Galaxy S23 Ultra ve yeni kamera sisteminin öbür tüm telefonları “nasıl ezeceği” hakkında çok şey duyuyoruz. Ve artık, piyasaya sürülmemiş Galaxy S23 Ultra ile çekildiği sav edilen bir örnek fotoğraf bu argümanları destekliyor üzere görünüyor.

Aşağıda gördüğünüz üç balkabağı fotoğrafının sırasıyla Galaxy S23 Ultra, Galaxy S22 Ultra ve Pixel 7 Pro ile çekildiği söyleniyor. Fotoğraflar, Çin toplumsal medya ağı Weibo’dan ve telefonların birincil kameraları kullanılarak çekilmiş gibi görünüyor, ardından manuel olarak yakınlaştırılmış ve ayrıntılara daha yakından bakmak için kırpılmışlar. Galaxy S23 Ultra söz konusu olduğunda, bu 200MP ana sensörün örnek bir görüntüsü olmalı.

Renk reprodüksiyonu Galaxy S22 Ultra ve Galaxy S23 Ultra’da misal halde. Yani, görünümün daha canlı ve kontrastlı görünmesini sağlamak için renkleri Google Pixel 7 Pro’dan biraz daha fazla doyuruyor üzere görünüyorlar. Lakin renkler bir yana, bu üç fotoğrafın emeli detay seviyesini vurgulamak. Bu nedenle yakınlaştırıldılar ve manuel olarak kırpıldılar.

Galaxy S23 Ultra
Galaxy S22 Ultra
Google Pixel 7 Pro

Detaylar kelam konusu olduğunda, Galaxy S23 Ultra öbür iki telefondan çok daha yeterli görünüyor. Galaxy S22 Ultra ve Pixel 7 Pro ile çekilen fotoğraflar tek başlarına âlâ görünseler de Galaxy 23 Ultra’nın yanında neredeyse soluk görünüyorlar.

Bunun gerçekten Galaxy S23 Ultra ile çekilmiş örnek bir fotoğraf olduğunu varsayarsak, telefonun henüz çıkmadığı unutulmamalı. Bu da ön sürüm bellenimi kullandığı anlamına geliyor. Telefon satışa çıkmadan önce kamera yazılımı daha da iyi hale gelebilir.

Samsung’un Galaxy S23 Ultra’yı Ocak ayı başlarında veya 2023 Şubat’ının birinci haftasında duyurmayı planladığı bildiriliyor. Daha evvelki sızıntılara nazaran Galaxy S23 Ultra’da 200MP birincil sensör, 12MP ultra geniş ve iki adet 10MP telefoto lens bulunacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu