Haber

Avustralya’da 5 gündür bataklıkta mahsur kalan kadın kurtarıldı

The Mirror’ın haberine göre Avustralya’nın Victoria eyaletinde yaşayan 48 yaşındaki Lillian, annesini ziyaret etmek için yola çıktı. Yayla bölgesinde otomobili bataklığa saplanan kadın, cep telefonu sinyalinin olmadığı bir alanda mahsur kaldı.

AİLE BİLDİRİLDİ

En yakın yerleşim yerine yaklaşık 60 kilometre uzaklıkta bulunan Lillian’ın aracında su ve yiyecek yoktu. 48 yaşındaki annesine hediye etmek için sadece birkaç atıştırmalık, lolipop ve şarapla hayatta kalmak için onları yedi.

Gecenin soğuğundan korunmak için otomobilinde kalan Lillian’ı kurtarmak için polis, ailesinin talebi üzerine karadan ve havadan arama çalışması başlattı.

“KOMPOZİSYON VE SAKİNLİK KURTARIR”

Lillian’a vardıklarında sağlıklı olduğunu söyleyen polis memuru Martin Torpey, “Gün içinde bitecek bir yolculuk planladığı için yanına herhangi bir yiyecek içecek almadı. Sıvı olarak sadece şarap içiyordu. içmemesine rağmen annesine hediye olarak aldığı.

Birkaç atıştırmalık ve lolipopla 5 günü atlatan sağduyulu kadını tebrik ediyorum. Sakin kalmasaydı ve arabasının yanında kalmasaydı onu bulmamız çok daha zor olurdu” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu